Sıkça Sorulan Sorular

Aklar Group Temizli & Otomotiv hizmetleri olarak amacımız; Ticari Temizlik sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübe, iş disiplini ve % 100 müşteri memnuniyeti anlayışı ve güçlü operasyonumuz ile siz müşterilerimizin temizlik ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak, sizlerin zaman ve enerjinizi kendi faaliyet alanlarınızda değerlendirmenizi ve .. Devamı..

Aklar Group Temizli & Otomotiv hizmetleri olarak amacımız; Ticari Temizlik sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübe, iş disiplini ve % 100 müşteri memnuniyeti anlayışı ve güçlü operasyonumuz ile siz müşterilerimizin temizlik ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak, sizlerin zaman ve enerjinizi kendi faaliyet alanlarınızda değerlendirmenizi ve yaş .. Devamı..

Temizlik faktörü hayatımızın en başta gelen ihtiyaçlarından bir tanesidir. Sağlık açısından bunun gerekliliği herkes tarafından bilinir. Bir de bu işin görsellik kısmı var tabiî ki. Temiz olan yer tertipli, düzenli ve tabi daha hoş görünür. Dış cephe temizliği de bu görsellik alanına giren konulardan bir tanesi. Dış cephe cam temizli .. Devamı..

Aklar Group Temizli & Otomotiv Diyarbakır / Kayapınar’nde İnşaat Temizliği hizmeti vermektedir. İnşaat temizliği (Diyarbakır / Kayapınar) hizmet kapsamında inşaat sonrasında iç mekanınızda ki kalıntılarınızı %98 oranında yok ediyoruz. İnşaat temizliğinde uygulamalarımızın sonuçlarını referanslarımız sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Diyarbak .. Devamı..

Temizlik Hizmetlerimiz; müşterilerimizin faaliyet gösterdiği alanlara özel olarak kendi talepleri doğrultusunda düzenlediğimiz uygulamalar ve personelimize verdiğimiz temel ve işe uyum eğitimlerinin ardından yerine getirilmektedir. Alışveriş merkezleri, okullar, hastaneler, fabrika ve imalathaneler, iş merkezleri, siteler vb alanlar gibi mekanlarda sizlere profesyonel ekibimiz, tekn .. Devamı..

Aklar Group Temizli & Otomotiv Group Şirketleri olacak Kiralama ve satın alma işlemlerinizde güvenilir hizmeti için doğru adrestesiniz.   05394675568  05395872232 .. Devamı..