Fabrika & İş Yeri Temizliği

Temizlik faktörü hayatımızın en başta gelen ihtiyaçlarından bir tanesidir. Sağlık açısından bunun gerekliliği herkes tarafından bilinir. Bir de bu işin görsellik kısmı var tabiî ki. Temiz olan yer tertipli, düzenli ve tabi daha hoş görünür. Dış cephe temizliği de bu görsellik alanına giren konulardan bir tanesi.

Dış cephe cam temizliği oldukça zor bir iştir. Bazen yıkama, bazen tamirat bazen de eski tabirle boya badana yapmak gerekir. Bunu yoğun iş temposunda yapmak ta bir hayli zordur. Hem istediğiniz kaliteyi hem de temizliği sağlamak için en iyi yol bir temizlik şirketiyle çalışmaktır. Aklar Group Temizli & Otomotiv olarak kule temizliği, dış cephe cam temizliği ve bina dış cephe temizliklerinde hep yanınızdayız.

Yılda iki kez yapılacak olan dış cephe cam temizliği binanızı güzelleştirecek ve yapılacak bakım sayesinde kullanılan malzemenin ömrü uzayacaktır.

Dış cephelerin temizliği hele hele bina yüksekse çok daha zor koşullarda yapılmaktadır. İskele, vinç, makaslı platform, örümcek vinç gibi ekipmanlar sayesinde kompozit panel temizliği, sandviç panel temizliği, cam temizliği, bina dış cephe temizlikleri güvenli bir şekilde yapılabilmektedir. Bina dış cephe temizlikleri yapılırken özel kimyasallar kullanılmakta ve basınçlı su püskürterek kir ve lekeler arındırılmaktadır. Böylece fayans ve duvar temizlikleri de detaylı olarak yapılabilmektedir.

Çok yüksek binaların dış cephe temizlikleri yapılırken ve gökdelenlerin cam temizliği yapılırken bazen platform, vinç, iskele ve birtakım ekipmanları kullanmak mümkün olmayabiliyor. Bu gibi durumlarda çok yüksek binaların cam temizliğini ve gökdelenlerin dış cephe temizliğini profesyonel dağcılardan oluşan ekibimiz yapmaktadır. Kendilerini emniyetli bir şekilde binaların uygun yerlerinden sarkıtan ekibimiz, dış cephe cam temizliğini yaparken,  yüksek binaların kompozit panel onarımlarını, silikonlama ve mastik çekme işlerini, alükobant vidalama işlerini de yaparak hem onarım hem de temizliği bir arada çıkarmaktadır.


GERİ GİT